شرکت ویتو

تولید کننده‌ی محصولات گرمایشی مدرن

ویتو، نامی شناخته شده در زمینه تولید محصولات گرمایشی مدرن و دوستدار محیط‌زیست است که از سال 1979 با طراحی و ساخت آب گرم‌کن‌های برقی کم مصرف بلافاصله توانست جایگاهی در بازار بین‌المللی به دست آورد. اولین محصول این شرکت، یک آب گرم‌کن فوری برقی بدون مخزن بود که به دلیل تولید آب گرم مداوم و فوری، بسیار محبوب شد.

در ژوئن 2007، ویتو گامی بزرگ دیگر برداشت و اولین گرم‌کن کربنی اینفرارد خود را روانه بازار کرد – انقلابی در گرمایش داخلی و خارجی. این گرم‌کن‌ها با طراحی ضدآب خود، مانند نور خورشید گرما می‌بخشند و قابلیت اطمینان، راحتی و صرفه‌جویی در انرژی را در تمام طول سال فراهم می‌کنند.

ویتو به عنوان یک برند معتبر در آلمان و ترکیه به ثبت رسیده و در زمینه تولید لوازم الکتریکی گرمایشی دانش بنیان با فناوری بالا فعالیت دارد. ویتو توانسته است با کیفیت ساخت برتر و مدل‌های متعددی که اغلب دارای درجه حفاظت بالا هستند، در شرایط جوی سخت نیز دوام بیاورد و در کشورهای مختلف از جمله نوردیک و بالتیک به فروش برسد.

ویتو ایران، به عنوان نماینده انحصاری این برند در ایران، از چهار سال پیش، کوشش کرده است تا همین کیفیت و نوآوری را در خدمت مشتریان خود قرار دهد. با اتکا به تکنولوژی پیشرفته المنت های فیبر کربن و المنت های آلیاژی، محصولات ویتو علاوه بر ظاهر مدرن و جذاب، کارایی بالا و صرفه‌جویی در مصرف انرژی را به ارمغان می‌آورند. ما به عنوان بخشی از خانواده جهانی ویتو، متعهد به ارائه راه‌حل‌های گرمایشی پایدار و با کیفیت هستیم که نه تنها گرما بخش فضاهای شما باشند، بلکه به بهبود کیفیت زندگی تا نیز کمک نماید.

وبسایت دماپلاس نماینده اصلی فروش محصولات ویتو در ایران می باشد.