بنر فرا الکتریک

شرکت فرا الکتریک

پیشرو در صنعت تصفیه آب و تاسیسات

 

شرکت فرا الکتریک در سال 1380 تاسیس گردید. تولید سیستم های کنترل برای چیلر های جذبی که پیش از این تاریخ شروع شده زمینه اصلی آشنایی این مجموعه الکترونیکی با صنعت تاسیسات را فراهم آورد.
این شرکت در سال 1382 اقدام به ساخت رسوب زداهای الکترونیکی آب نمود. پس از آن در سال 1389 با تولید رسوب زداهای الکترونیکی با امواج رادیویی گسترده در ابعاد صنعتی و خانگی گام مهمی در عرصه تاسیسات برداشته و امروزه به عنوان بزرگترین شرکت در زمینه بومی سازی این تکنولوژی شناخته میشود.
دانش و آشنایی این شرکت با صنعت آب منجر به تولید و عرضه محصولات دیگری از قبیل تجهیزات ضدعفونی آب با استفاده از یونهای نقره و مس ( با نام تجاری iony ( ، و همچنین طراحی و ساخت تجهیزاتی همچون دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس ( تحت نام WateRo) و پکیج فیلتراسیون ( کیسه ای ، شنی و … ) گردید.
در سال 1395 گروه تحقیقاتی شرکت فرا الکتریک با تکیه بر سابقه تولید برد های کنترل و با توجه به شناسایی فرصت در زمینه هوشمند سازی ساختمان ، با تولید دستگاه های کنترل هوشمند موتور خانه ( با نام تجاری SES) وارد این بازار نسبتا نو شد.
این مجموعه مفتخر است ، طی سال ها فعالیت با اجرای پروژه های مختلف در ساختمان ها و مراکز مهم کشور، رضایت مشتریان از کارکرد مناسب محصولات خود را فراهم کرده به طوری که تا پایان سال 1395 به بیش از 10 هزار پروژه فعال در سطح کشور دست یافته است.

 

وبسایت دماپلاس نماینده اصلی فروش محصولات فرا الکتریک در ایران می باشد.